گردهمایی فین استارز - هلدینگ فناوری نگاه - negah holding

«فین‌استارز»، گردهمایی استارتاپ‌های شرکت مدیریت ثروت ستارگان برگزار شد.

گردهمایی فین‌استارز در روز پنجشنبه 25 آذر 1400 به‌منظور معرفی استارتاپ‌های جدید و آشنایی بیشتر مدیران بانک کارآفرین با استارتاپ‌‌های شرکت مدیریت ثروت ستارگان با حضور مدیرعامل بانک کارآفرین، احمد بهاروندی؛ رئیس هیأت مدیره بانک کارآفرین، محمدرضا خورسندی؛ معاون مالی و امور مجامع بانک کارآفرین، فرشاد محمدپور؛ مشاور مدیرعامل بانک کارآفرین، علیرضا صادقی؛ مدیرعامل هلدینگ فناوری نگاه، حسین اسلامی و معاون کسب و کار هلدینگ فناوری نگاه، محمدرضا نظری و سایر مدیران ارشد بانک کارآفرین و هلدینگ فناوری نگاه در سالن تلاش برگزار شد.

 

گردهمایی فین استارز - هلدینگ فناوری نگاه - negah holding

 

در ابتدای مراسم علیرضا صادقی مشاور مدیرعامل بانک کارآفرین، ضمن اشاره به تغییر پارادایم در حوزه مالی و بانکی و همچنین نیازها و انتظارات مشتریان، بر ضرورت حضور فین‌تک‌ها و استارتاپ‌ها در مجموعه‌های مالی تأکید کرد و افزود: « ما در بانک کار‌آفرین به فین‌تک‌ها به‌عنوان حلقه واسط میان بانک و مشتریان‌مان نگاه می‌کنیم و از این‌رو به طور جدی به این حوزه و سرمایه‌گذاری در آن علاقه‌مندیم».

 

 

در ادامه حسین اسلامی، مدیرعامل هلدینگ فناوری نگاه با ترسیم الگوی شکل‌گیری هلدینگ‌های فناوری بانک‌ها در ایران و رقابت آنها در زمینه‌های مختلف از جمله ایجاد کُرهای مستقل بانکی گفت: « این رویکرد در آینده، پاسخگوی مسائل و نیازمندی‌ها نیست و فناوری‌های نوین، رقم‌زننده موفقیت بانک‌ها خواهد بود، فناوری‌هایی که بتواند بانک‌ها را چابک‌تر کنند. سریع‌ترین و راحت‌ترین راه برای دستیابی به فناوری‌های نوین نه توسعه هلدینگ‌های فناوری، بلکه همکاری با فین‌تک‌ها است؛ با چنین رویکردی بود که ما تصمیم گرفتیم وارد حوزه استارتاپی شویم و قصد داریم ضمن احترام به رگولاتور و قوانین موجود در این حوزه، دست به اقدامات بزرگ و اساسی بزنیم».

 

گردهمایی فین استارز - هلدینگ فناوری نگاه - negah holding

مجید شمسی، مدیر بودجه و امور مجامع بانک کارآفرین از دیگر سخنرانان این مراسم بود، او ضمن اشاره به تمایز دیدگاه‌های حوزه استارتاپی و حسابداری نسبت به مسائل مالی گفت: « در مورد استارتاپ‌های مجموعه ثروت ستارگان این اتفاق خوب افتاده است که با حضور در یک مجموعه مالی بزرگ یعنی بانک کارآفرین، امکان نزدیک شدن و درک متقابل میان این دو حوزه فراهم شده است». وی افزود: «مهم‌ترین ویژگی از نظر حوزه مالی بانک در خصوص استارتاپ‌ها، شفافیت است و از همه عزیزان تقاضا داریم که این مهم را در نظر داشته باشند».

 

گردهمایی فین استارز - هلدینگ فناوری نگاه - negah holding

 

مصطفی طهماسبی مدیرعامل شرکت مدیریت ثروت ستارگان نیز در بخش دیگر به ارائه دستاوردهای این مجموعه پرداخت. او گفت: « محورهای اساسی حرکت ما در سال جاری، نخست ساماندهی پورتفو، سپس تقویت نگاه cvc با توجه به حضورمان در بانک کارآفرین که یک نهاد مالی است و سوم بازارسازی به‌منظور ایجاد بازارهای جدید است». طهماسبی همچنین به قراردادها و تفاهم‌نامه‌هایی که میان برخی از استارتاپ‌های مجموعه ثروت ستارگان و مجموعه بانک کارآفرین منعقد شده است، اشاره کرد و افزود: «ما در ثروت ستارگان طرح‌های مختلفی از جمله در حوزه رمزارزها داریم که نیازمند کمک و حمایت بیشتری از سوی بانک است».

 

گردهمایی فین استارز - هلدینگ فناوری نگاه - negah holding

 

در این گردهمایی تفاهم‌نامه‌ای میان شرکت رادین از گروه حصین و شرکت مدیریت ثروت ستارگان توسط مدیران عامل دو شرکت امضا شد و در ادامه نمایندگان و مدیران عامل استارتاپ‌های آسان بورس، شاکلید، رده، حسابفا، کارن، پی پینگ، شناسه، نیوو، رابین و آدانیک به معرفی و توضیح حوزه کاری و تشریح خدمات شرکت‌های مطبوع خود پرداختند.

 

گردهمایی فین استارز - هلدینگ فناوری نگاه - negah holding