نهمین گردهمایی «هلدینگ فناوری نگاه» در آستانه نوروز 1400 برگزار شد

گردهمایی نهم هلدینگ فناوری نگاه در تاریخ 25 اسفند 1399 برگزار شد و کارکنان نگاه در این گردهمایی به صورت آنلاین شرکت کردند.

«نگاه» آخرین گردهمایی‌ ماهانه خود در سال 99 را با هدف اطلاع‌رسانی آخرین دستاوردها و رویکردهای سازمان و همچنین تقدیر از همکاران برگزیده برگزار کرد.

در ابتدای گردهمایی نهم کاوه اشتهاردی رئیس هیات مدیره هلدینگ فناوری نگاه ضمن اشاره به فلسفه تاسیس هلدینگ نگاه از سوی بانک کارآفرین که چیزی جز انجام باکیفیت‌تر، سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر پروژه‌ها نبوده است، بر توجه بیشتر به دو موضوع برون‌سپاری امور و دورکاری تاکید کرد.

 

نهمین دورهمی نگاه | هلدینگ فناوری نگاه - negah holding

در ادامه شبنم شجاعی مدیر امور فناوری اطلاعات بانک کارآفرین ضمن آرزوی سالی خوب و خوش‌یمن برای همه پرسنل هلدینگ نگاه، با اشاره به ثبت شعبه مجازی بانک کارآفرین گفت :”کارهایی که در طی 9 ماهه گذشته انجام شده است، کارهایی بزرگ و اثربخش بوده است.

 

نهمین دورهمی نگاه | هلدینگ فناوری نگاه - negah holding

در ادامه آزاده باقری، مدیر برنامه‌ریزی و پایش عملکرد هلدینگ فناوری نگاه گزارشی از عملکرد و دستاوردهای 3 ماهه هلدینگ نگاه ارائه کرد. سحر خراسانی کارشناس کنترل پروژه، گزارش عملکرد شرکت «نگاه بانک» را عرضه کرد و به فعالیت‌های گسترده‌ای که در زمینه بانکداری دیجیتال، هوش تجاری و صدور کارت انجام شده است اشاره کرد. همچنین حسین شینی مدیر طرح و برنامه شرکت «نگاه پرداخت» ضمن ارایه گزارش فصل زمستان این شرکت از پروژه‌های مختلف «نگاه پرداخت» نظیر پروژه اخذ مجوز پرداخت‌یاری، پروژه ماشین‌های بانکی، پروژه درگاه‌های پرداخت، پروژه زیرساخت سوئیچ و پنل درخواست پایانه‌های فروش یاد کرد.

 

نهمین دورهمی نگاه | هلدینگ فناوری نگاه - negah holding

احسان عظیمی مدیر سامانه‌های جانبی شرکت «نگاه بانک» در این مراسم ضمن اشاره به فعالیت‌های فشرده انجام شده توسط این واحد، گفت: « واحد سامانه‌های جانبی در هر ماه از یک نرم‌‌افزار رونمایی کرده‌ است»

در این دورهمی شرکت «مدیریت ثروت ستارگان» به‌عنوان آخرین عضو پیوسته به هلدینگ فناوری نگاه، برای نخستین بار در مراسم‌های ماهانه حضور داشت و مصطفی طهماسبی مدیرعامل این شرکت در مورد دستاوردهای استارت‌آپ‌های موجود در مجموعه «مدیریت ثروت ستارگان» صحبت کرد.

 

نهمین دورهمی نگاه | هلدینگ فناوری نگاه - negah holding

حسین اسلامی مدیرعامل هلدینگ فناوری نگاه در پایان دورهمی نهم ضمن جمع‌بندی گزارش‌های ارائه شده در ترسیم چشم‌انداز سال 1400 گفت: « ما در سال آینده باید از جوانه‌ی نورسته‌ی سال 99 مراقبت کنیم و به تثبیت دستاوردهای این سال بپردازیم و همچنین اتفاق‌های خوب بسیاری را رقم بزنیم». او مژده داد: « ما در ماه‌های نخست 1400 شاهد به ثمر رسیدن فعالیت‌های دو شرکت “نگاه بانک” و “نگاه پرداخت” خواهیم بود و در ادامه دو مجموعه “مدیریت ثروت ستارگان” و پروژه “نئو بانک” دستاوردهای درخشان خود را ارائه خواهند کرد».

ناصر غانم‌زاده مدیرعامل استارت‌آپ «نیوُ» که در زمینه ابزارهای مدیرت مالی فعالیت می‌کند مهمان ویژه این دورهمی بود. او گفت: « نیوُ در پی آن است که به همگان کمک کند تا مدیریت بهتری بر پول و درآمد خود داشته باشند».

در دورهمی نهم هلدینگ فناوری نگاه طبق روال ماهانه از پرسنل برگزیده، تقدیر به عمل آمد.


نهمین دورهمی نگاه | هلدینگ فناوری نگاه - negah holding