• آبان ۱۳, ۱۳۹۹

چهارمین گردهمایی “نگاه”، هلدینگ فناوری بانک کارآفرین به شکل حضوری و آنلاین برگزار شد.

در آغاز گردهمایی کاوه اشتهاردی رئیس هیات مدیره، مستقر شدن در ساختمان اختصاصی خانواده نگاه را یکی از عوامل مهم در ثبات و عملکرد بهتر مجموعه و تمامی شرکت های هلدینگ فناوری نگاه دانست.

در ادامه هادی ابراهیمی، مدیر عامل شرکت “نگاه پرداخت”، ماموریت و اهداف این شرکت را، افزایش سهم بازار مشتریان بانک کارآفرین و نیز جذب منابع ارزان قیمت عنوان کرد و سپس حوزه‌های فعالیت “نگاه پرداخت” را معرفی کرد.

سپس مصطفی هاشمی مدیر توسعه شرکت “نگاه بانک” با اشاره به سابقه طولانی واحد آی تی (فناوری اطلاعات) بانک کارآفرین، اذعان داشت باید بدون هراس از تغییرات، به روز بودن و همگامی با وقایع و نواسانات بازار را در اولویت قرار داد تا در این عرصه از رقبا پیشی گرفت.

در ادامه این مراسم، حسین اسلامی مدیرعامل هلدینگ فناوری نگاه، نقل مکان به ساختمان جدید را به همکاران تبریک گفت و برگزاری گردهمایی چهارم نگاه در ساختمان جدید را به فال نیک گرفت. وی رویکرد اصلی هلدینگ نگاه را ایجاد تاثیر قابل لمس روی کسب و کار بانک دانست و ابراز داشت مسئولیت ما صرفا تولید یک خدمت یا محصول صرف نیست و توجه به جنبه های کسب وکاری و کاربردپذیری محصول برای مشتریان بانک هم، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

آنچه مایه افتخار است، استفاده حداکثری از یک خدمت یا محصول است و نه صرف راه اندازی آن، یعنی یا باید محصول مورد نیاز تعداد زیادی از مشتریان را تولید کرد یا به یک مشتری تمام خدمات مورد نیازش را ارائه داد.
اسلامی گذار از جزیره های بی ارتباط و مجزا و رسیدن به یک کلیت واحد را، مهمترین عامل حرکت به سوی پیشرفت در هر سازمان یا به طور کلی کشور دانست‌.

حمیدرضا مختاریان از مدیران فعال عرصه فناوری بانکی کشور، مهمان ویژه چهارمین دورهمی هلدینگ فناوری نگاه بود و در فضایی صمیمی، اندکی از خاطرات و تجارب کاری خود در حوزه های گوناگون را بیان کرد. وی افزود باید باید به استقبال حوزه های جدید و چالشها رفت زیرا که توانمندی های هر فرد در بسترهای جدید و دشوار، به مراتب بروز و ظهور بیشتری پیدا می کند.


در پایان این مراسم طبق روال گذشته از پرسنل برگزیده، تقدیر صورت گرفت.