درباره هلدینگ فناوری نگاه

هلدینگ فناوری بانک کارآفرین با نام پرمعنای “نـگاه”، با هدف ایجاد تحول در خدمات و محصولات بانک و شرکت‌های زیرمجموعه و تغییر جایگاه فناوری در بانک کارآفرین تاسیس شد، تا بتواند زمینه ساز توسعه متوازن بازار و مشتریان و پاسخگویی متناسب به نیازهای روز آنان باشد.

هلدینگ فناوری نگاه پیشران توسعه خدمات و محصولات نوین بانکی، مالی و فناورانه است.
بانک کارآفرین پس از سالها حضور درخشان در صنعت بانکی کشور، برای بهسازی بنیادی در گستره فناوری، هلدینگ نگاه را در سال 1399 بنیان نهاد.
بانک کارآفرین با هلدینگ فناوری نگاه، طلیعه نو در سال جهش تولید را نوید می‌دهد.

هلدینگ فناوری نگاه، همنواساز توسعه خدمات و محصولات نوین بانکی، پرداختی، مالی و فناورانه در قالب شرکت‌های “نگاه بانکی”، “نگاه پرداخت” و” نگاه نوآوری” برای ایجاد هم افزایی و کارایی بهینه است.

هلدینگ فناوری نگاه با رویکردی مبتنی بر تخصص‌گرایی، خلاقیت و چابکی درصدد توسعه هماهنگ و یکپارچه شاخه‌های گوناگون فناوری است تا تصویری روزآمد و الگویی موفق از مدیریت یک سازمان در سطح ملی ارائه کند.
هلدینگ فناوری نگاه با همراهی خانواده بزرگ بانک کارآفرین، بنا دارد در اکوسیستم بانکی کشور نقش آفرینی موثری داشته باشد.

چرا نگاه

تخصص گرایی

ما بکارگیری نیروهای متخصص را اویت اصلی خود می­دانیم.

یکپارچگی

ما تمام محصولات و خدمات را در راستای ایجاد پیوستگی و یکپارچگی طراحی می­کنیم.

خلاقیت

ما به دنبال ارائه راهکارهای نوین و خلاق در حوزه فناوری هستیم.

چابکی

ما به دنبال ایجاد سریع­ترین فرآیندهای کاری برای طراحی، تولید و پیاده­سازی محصولات هستیم.

هیئت مدیره نگاه

مدیران نگاه

شرکت مدیریت ثروت ستارگان

شرکت “مدیریت ثروت ستارگان” آینده ساز هلدینگ فناوری نگاه است. ارتقای سطح مشارکت و همكاری با سایر بازیگران و نقش آفرینان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات، بانك و فناوری های مالی کشور، از اهداف شکل گیری “مدیریت ثروت ستارگان” است.

شرکت نگاه بانک

شرکت “نگاه بانکی” پیش برنده ماموریت های بانکی هلدینگ فناوری نگاه است که با هدف ارتقا و ساماندهی زیرساخت های فني بانک کارآفرین و توسعه و طراحی خدمات و محصولات متمایز برای مشتریان فعلی و آینده بانک کارآفرین شکل گرفته است.

نگاه پرداخت

شرکت “نگاه پرداخت” پیش برنده ماموریت حوزه پرداخت هلدینگ فناوری نگاه است. ارائه راهکارهای نوین حوزه پرداخت و پیاده سازی کیف پول از جمله اهداف راهبردی این شرکت هستند.